Jaki motocykl wybrać dla nastolatka?

Co to jest klub motocyklowy?
Październik 14, 2017
Show all

Jaki motocykl wybrać dla nastolatka?

Jeśli jest rozmowa, że ojciec rowerzysta boi się więcej o tym, co niezręcznej rozmowy o seksualności, gdy jego nasienie budzi się pragnienie, aby mieć własny motocykl. Między rozdzielczością AM do motorowerów i A1 do motocykli do 125 centymetrów sześciennych, w roku 32.000 młodzi ludzie, którzy przychodzą na świat dwóch kółek, ale do uzyskania licencji uzgodnienie z rodzicami jest bardzo silne.Kiedy młody człowiek zamierza rozpatrywać te książki, dlatego, że planujesz motocykl i oto, gdy rodzice zaczynają się pocić, krople Gorda. Co się dzieje, gdy mój syn mówi, że chce mieć motocykl? Mamy zamiar dać nieco perspektywy, i postaramy się odpowiedzieć na siedem wielkich nieznanych w taki sposób, uzasadnione i rozsądne, szczerze mówiąc, bo my też przeszły przez ten proces, w przeciwnym przypadku.Kiedy młody człowiek zamierza rozpatrywać te książki, dlatego, że planujesz motocykl i oto, gdy rodzice zaczynają się pocić, krople Gorda. Co się dzieje, gdy mój syn mówi, że chce mieć motocykl? Mamy zamiar dać nieco perspektywy, i postaramy się odpowiedzieć na siedem wielkich nieznanych w taki sposób, uzasadnione i rozsądne, szczerze mówiąc, bo my też przeszły przez ten proces, w przeciwnym przypadku.

Czy moje dziecko potrzebuje motoru?

Pierwszy czynnik i najbardziej cel mieć na uwadze przy ustalaniu tego rozwiązania, należy rozważyć, jeśli młody człowiek naprawdę potrzebujesz motocykl lub motorower) w swoim życiu. Wiedzieć, czy korzystanie z samochodu dwa koła-jest to czynnik, który będzie miał pozytywny wpływ na naszego dziecka jest bardzo ważne, w przeciwnym razie po prostu był kaprys.Kaprys, że może to być niebezpieczne i bardzo drogie, tak przy okazji. Naszym zadaniem, jako rodziców, będzie działać w połączeniu dwóch światów bardzo różne, jak łamanie, dzieci lub swoich hobby i zapewnienia ich bezpieczeństwa. I to wszystko, nie ranić ich uczucia, czy nie zrobić to w możliwie najszerszym zakresie.

Kierować się sercem czy rozumem?

Przeciw argumenty, cele rodziców (lub, bardziej obiektywne, z jego punktu widzenia), nasz Rostock, wdrożony obszerna plejada argumenty, z którymi nas stara się przekonać, że potrzebny jest motocykl, aby poprawić różne aspekty życia. Jedni będą działać i inne, nie tak, nasza misja, jak osoby dorosłe, będzie oceniać sesudamente każdego z nich i dać stopień ważności, jaką zasługują.Od urazy porównawczych społecznych jak „Jaime kupili” lub „wszyscy moi znajomi mają z nas stara się przekonać, że istnieją inne argumenty, jak „jestem przyjęty” (co to jest dług, który nie zasługuje na nagrody, ale warto wziąć) lub „to moja pasja”, które mogą dostać się w tym, aby nas przekonać. W końcu jesteśmy Motorpasión Motocykl.

Komentarze są wyłączone.