Co to jest klub motocyklowy?
Październik 14, 2017
Show all

Czy czujesz pasję do motocykli?

Jeśli fani na świecie silnik nie możesz przegapić wizyty alMuseo Motocykl w Barcelonie i w Basella; dwa wyjątkowe miejsca i unikalnych zarządzanych przez Fundację ” Muzeum Moto Mario Soler.Muzeum rower ma ponad 300 motocykli, gdzie można zapoznać się z ich kierunkiem w bardziej technicznej, ale również odkryć historie, anegdoty i ciekawostki, które czają się za każdy samochód. Obecnie można odwiedzić wystawę „Rower, społeczeństwa, branży i konkurencji” z 40 modeli, znaków towarowych, krajowych i międzynarodowych, które pozwalają wykryć motocykla z ogólnospołecznego punktu widzenia, gier, sportowych i przemysłowych.

W Barcelonie Muzeum, również odbywają się tu wystawy czasowe, które można odwiedzić do miesiąca lutego 2016 roku: „Bultaco Moto-Legenda”, gdzie można podziwiać znaną, motocykle strzelili wszystkie epoki, jak na Smyczy 101, Лобито, Szrapnel, Streaker, Iskra, Sherpa T, Granice, … i poświęcony jest również sekcja w świat wyścigów, gdzie Bultaco opracował ważną rolę we wszystkich dyscyplinach, zdobywając 10 tytułów i ponad 100 krajowych mistrzostwach różnych krajów.Do 7 stycznia, Muzeum Moto Barcelona przygotowuje się do obchodów Świąt bożego narodzenia z atrakcjami dla całej rodziny. Podczas zwiedzania wystawy, dzieci mogą zostawić swoją wyobraźnię, malując reprodukcje niektórych części kolekcji. W konkretnej przestrzeni mogą wyrazić swoją kreatywność i wziąć udział w konkursie ” Zmień swój motocykl „. Rysunki zostaną opublikowane w portalach społecznościowych muzeum i zwycięzca otrzyma nie tylko puzzle 3D-uczestników MotoGP.

Muzeum Moto Basella

Został otwarty w 2012 roku i jest uważany za jeden z najlepszych w Europie pod względem jakości kolekcji. Z 1000 m2 ekspozycji, a także ponad 200 motocykli wszystkich stylów i epok, zaprasza nas w podróż w czasie na dwóch kółkach. Szczególne miejsce w świecie wyścigów, a także małe próbki, tymczasowe, które pozwalają poznać szczegóły i anegdoty konkretnych kierowców, firm, marek, modeli i dyscyplin. Można również odwiedzić oryginalny warsztacie, gdzie Mario Soler przywrócił w latach ’70 i ’80 wszystkie motocykle, które tworzą kolekcje. Miejsce bardzo wyjątkowe, że trzyma istotą jego działalności, gdzie czas zatrzymał się ponad 20 lat temu.W agencja kreatywna, Instrument, założona w USA, wziął ze sobą aparat i wsadził go w świecie społeczności budowniczych motocykli, avecinados w mieście Portlan, Oregon, strona jest obecnie określił, jako centrum hipster mody i nasz sąsiad. The build, jest nie tylko intymne spojrzenie trzech osób, które zajmują się tym rzemieślniczych inżynierii, ale i oferuje widzowi doświadczyć w trybie online na oficjalnej stronie internetowej.

Pasja i miłość

James Crow, Casey Him i Thor Drake mówią źródła, jego obsesja na punkcie motocykli, warsztaty, w których każdy w pracy, poświęconej i do niektórych swoje tajemnice i innowacje, wynalazki, co zamienia je w podmiotów, warto wiedzieć. The build został nakręcony pod koniec 2012 roku i połączyła tradycyjne metody fotografowania z wykorzystaniem technologii wideo w Internecie, takich jak HTML5 i inne narzędzia, które sprawiają, że film dokumentalny, w części, która na portalach społecznościowych. Gdy dajesz play i przerw, pojawiają się opcje, aby zrobić zrzut ekranu lub podziel się na Twitter lub Facebook fragment z filmu.To również okazja, aby lepiej poznać, jak robią motocykle, i tak zdasz sobie sprawę, że jest lepszy niż twój, za każdym razem, gdy pasees w niej. I dlatego, że jesteśmy w to, nie zapomnij, aby zapewnić ją, możesz to zrobić w trybie online!

Komentarze są wyłączone.