Jaki motocykl wybrać dla nastolatka?
Październik 11, 2017
Czy czujesz pasję do motocykli?
Listopad 24, 2017
Show all

Co to jest klub motocyklowy?

Klub rowerzysta lub motocyklista (CM) – to subkultura związana wokół motocykli nie sportowy, grupa osób związanych dzielić podstawowy i wzajemne zainteresowanie motocykli i działalności związanej z nimi.Członek klubu motocyklistów – przyznaj się, że należą do MC wymaga wysokiego poziomu interakcji, wzajemnego wsparcia jest podstawą wspólnoty i samodyscypliny składnik stały, że zachowuje silną strukturę. Być MS-to zobowiązanie do 24 godzin, nie tylko w czasie, w którym znajduje się spotykał się z resztą klubu. W dwóch słowach-to styl życia, który chciał; rowerzysta, jak zwykle, spędził wiele czasu, poświęcenia i wysiłku, zanim stał się członkiem oficjalnego Klubu i mieć zaszczyt nosić patch w kamizelkę. Jako wynagrodzenia członka MC wie, że ma poparcie i wsparcie dla wszystkich motocyklistów klubu, do którego należy.

Klub a niezależni motocykliści

Ponadto, wiele z tych klubów mają swojego urzędu, aby enter: musi upłynąć kilka miesięcy, aby otrzymujesz kamizelkę z logo grupy, w które trzeba szlifować, aby udowodnić, że jesteś godny członek. To nie jest takie proste. Ach, OMG! Czy motoclubes tak? Nie, nic takiego, naprawdę złą reputację grupy bikers pochodzi 1947 r. w USA, gdy w miasto o nazwie Hollister, wystąpił stężenie motocyklistów, które ukończył w chaos. Był wielki skandal. Władze USA, aby uspokoić temat, powiedział, że tylko jeden procent młodych motocyklistów były okrutne. Dlatego, motoclistas okrutnego [zła] umieszczane w kamizelkę patch, który mówi „One Percent” (jeden procent). Widziałeś?Tacho trwa: W zamian, na forach Internetowych ludzie bardziej zrelaksowany. Odbywają się tam koleiny w każdy weekend, na których będą około 10 bikers w grupie, podczas gdy ogromne, jak słynny „Cartoniza”, która skupia setki motocyklistów w Бахио, lub „Zwinięte Epickich”, w którym można wybrać punkt kraju, aby ze wszystkich stron.
„Trzeba zrozumieć, że jeśli masz dobry rower, będzie kosztować około 150 tysięcy pesos średnio. Nie jest tani. Aby kupić, trzeba mieć godną pracę i zaoszczędzić: członkami KK są prawnicy, architekci, aktorzy, chemicznych lub kupców, że są zjednoczeni w miłości do swojego samochodu. Bardzo niewielu z nich będzie żyć w kilku userów”.

Prezydent klubu 

Czyż nie jest prawdą, że spędzają pijane mówiąc tłoków i kobiet? Pojemnik śmieje się, gdy mówi, że tak naprawdę, punktów styku, jak zwykle, są bary, w których doszli do porozumienia z właścicielem, aby móc spotykać się w określone dni tygodnia, aby porozmawiać o kolejnym rozdaniu, czy to, co się stało, aby wyżej.Robią wiele znajomości w takich miejscach, ale także i wrogość, które kończą się tworzyć poszczególne grupy. Meksyk-bardzo duży, tak, że wszędzie jest.Co powinien wiedzieć początkujący, zanim pojawi się w świat bikers to to, że trzeba ponosić odpowiedzialność: to nie sprzedam motocykl, aby wsadzić nogę w drodze. Prowadzącą ma reguły jest dobrze rozplanowany, z organizacją, bez skazy, aby nie było wypadków.Chociaż wydaje się, że wszyscy idą tłumy, należy zachować pewną odległość, uczyć się sygnały, z którymi się kontaktują, kiedy idą na pełnej prędkości, i uczyć się od bardziej doświadczonych.W końcu duch rowerzysta-to uciec z miasta, jeździć na drodze, i smak wolności, jaką daje jazda na motocyklu. I, przede wszystkim, przyjaźnić się.

Komentarze są wyłączone.